Murat Özçelik

   

1976 Emirdağ / Afyon doğumluyum . İlköğrenimi Afyon’da , ortaöğrenimi Eskişehir’de tamamladım. K.K.T.C. , Doğu Akdeniz Üniversitesinde, Turizm işletme lisansı yaptım . Bir süre turizm sektöründe çalışsam da uzun yıllardır dış ticaret yapmaktayım.

                5 yıldır amatör olarak   fotoğraf çekiyorum.  Bu zaman içerisinde birçok farklı tarz ve teknik denemiş olmama rağmen  son zamanlarda portre ve belgesel ağırlıklı çalışmalar yapmaktayım.  Bu alandaki çalışmalarımı  Eylül 2014 de ilk kişisel sergim ile beğeniye sunmak amacı ile hazırlıklarım devam etmektedir.

                UPI üyesiyim ve Crown II ünvan sahibiyim. Çalışmalarımı Sille Sanat Sarayı çatısı altında devam ettirmekle beraber , KARFOT ( Karaman Fotoğraf Sanatı Derneği)  üyeliğim de bulunmaktadır.  2014 yılı Ocak ayında  kurulan AFFD nin ( Afyon Frig Fotoğraf Derneği) kurucu üyesiyim. Eylül 2013 te döndüğüm Afyon'da AFFD çatısı altında Türk fotoğrafçılığına gönül vermiş dostlarla  birlikteyiz. Fotoğraf sanatı adına şimdiden Afyon'da güzel şeylere imza attığımıza inanıyorum.            

                Kişisel sitesinde beni misafir eden sevgili ve saygıdeğer Akın abime bir eğitmen olarak fotoğrafa ve topluma verdiği katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.

Saygılar.  

United Kingdom best online bookies